Найбільш поширені запитання

1. Як підібрати правильний виріб для інконтиненції?

Крок 1

Визначте ступінь інконтиненції людини, про яку йдеться. Залежно від ступеня інконтиненції, частоті випадків нетримання сечі і мобільності даної людини можна підібрати відповідні прокладки, вкладки або підгузники.

Крок 2

Оберіть тип поглинання виробу, який Ви будете використовувати.

Крок 3

Встановіть розмір виробу, який забезпечить оптимальне прилягання до тіла. Для того, щоб полегшити підбір правильного виробу, ми розробили спеціальну анкету. Використовуючи цю анкету, Ви зможете підбрати правильний виріб для кожного випадку інконтиненції і визначити потрібний розмір.

2. Класичні підгузники або анатомічні вкладки – що обрати?

Залежно від індивідуальних потреб та вподобань, існують три системи підгузників на вибір:

 • відкриті
 • напіввідкриті
 • закриті.

Відкрита система – анатомічні вкладки без крил навколо стегон;

Напіввідкрита система – підгузники з еластичним поясом на стегнах;

Закрита система – класичні підгузники з крилами або еластичні одноразові трусики. Мобільні люди, які частово можуть контролювати виділення сечі, звичайно, почуватимуть себе більш комфортно у анатомічних вкладках із фіксуючими сітчастими трусиками, або у підгузниках із еластичним поясом на стегнах, який можна розстібнути і легко зняти. Такі люди також часто обирають наші поглинаючі одноразові трусики, які нагадують звичайну білизну і є дійсно зручними та простими у використанні.

Для людей, які прикуті до ліжка, або для осіб з обмеженою мобільністю ми рекомендуємо підгузники закритої системи, які забезпечують оптимальний захист при середній та важкій інконтиненції. Підгузники кожної із цих систем надають чудовий захист від нетримання; проте необхідно обрати правильний розмір і ступінь поглинання, а також правильно активувати виріб перед використанням.

3. Чи відрізняються вироби для інконтиненції для чоловіків та жінок?

Залежно від типу необхідного захисту, ми класифікуємо вироби, які розроблені окремо для чоловіків, для жінок, і ті, які є універсальними. У випадку легкої інконтиненції поділ виробів на прокладки для чоловіків і для жінок відбувається через їх анатомічні відмінності. З діапазону виробів Seni для жінок ми пропонуємо Seni Lady, урологічні прокладки, які також можуть використовуватися чоловіками, і діапазон прокладок Seni Man, які розроблені саме для чоловіків. Весь діапазон виробів для середньої та важкої інконтиненції – класичні підгузники, анатомічні вкладки, поглинаючі одноразові трусики – розроблені спільно для чоловіків і жінок.

4. Яка різниця між урологічною прокладкою та звичайною гігієнічною прокладкою?

Часто трапляється так, що звичайні гігієнічні прокладки використовуються для захисту білизни від легкої інконтиненції. Це рішення є неефективним. Урологічні прокладки і гігієнічні прокладки виглядають однаково, однак їх дизайн і конструкція відрізняються, оскільки вони мають різне призначення. Натисніть тут для більшої інформації.

5. Чому краще використовувати повітропроникні вироби?

Наша потребує постійного доступу повітря, оскільки вона повинна «дихати», щоб постійно перебувати у хорошій формі. Якщо зовнішній шар підгузника зроблений тільки з ізолюючої плівки, така плівка блокує циркуляцію повітря і шкіра починає пітніти. У разі тривалого перебування у підгузнику це може призводити до опрілостей. Шкіра ж з опрілостями більш схильна до появи пролежней.

Дихаючі вироби мінімізують ризик опрілостей та пролежней завдяки спеціальній структурі зовнішнього шару. У виробах PREMIUM якості, наприклад, Super Seni, Seni Active, Seni Optima, Seni Lady and Seni Man, весь зовнішній шар зроблений із паропроникного матеріалу. Цей матеріал має певні бар’єрні властивості плівки, але у його структурі є мікропори, досить маленькі, щоб утримувати вологу всередині, і досить великі, щоб дозволяти випаруватися поту. Завдяки цій особливості циркуляція повітря не порушується і шкіра дихає.

Використання нижнього шару, зробленого не з плівки, а з іншого матеріалу, не впливає ні на поглинаючу здатність підгузника, ані на час поглинання, проте покращує комфорт використання – дихаючі підгузники не шелестять – вони більш непомітні і приємні на дотик.

Повітропроникність у класичних підгузниках може також додатково забезпечуватися спеціальними боковими крилами з нетканого матеріалу. Нетканий матеріал робить можливою вільну циркуляцію повітря у зоні стегон.

6. Чи товщина підгузників впливає на їх поглинаючу здатність?

Уявлення про те, що товщий підгузник є більш поглинаючим, оманливе. Поглинаючий шар у тонших підгузниках спресований, і це покращує комфорт використання (продукт є більш непомітним), але ще важливіше те, що це покращує розподіл сечі всередині підгузника.

Що визначає ступінь поглинання?

 • Кількість целюлозної пульпи, яка є головним компонентом поглинаючого шару.
 • Наявність спеціальної речовини – суперабсорбенту – він перетворює рідину на гель і нейтралізує неприємний запах сечі. За відсутності суперабсорбенту рідина постійно би виходила на поверхню підгузника навіть під невеликим тиском.
Підсумовуючи – поєднання целюлозної пульпи і правильної кількості суперабсорбенту визначає кінцеву поглинальну спроможність підгузника. Висновок: поглинаюча здатність підгузника не залежить прямо від товщини поглинаючого шару.


7. Як доглядати за шкірою людини, яка користується підгузником?

Шкіра людини, яка користується підгузником, потребує спеціального захисту. Правильна гігієна не лише допомагає уникнути небажаних станів шкіри, але і збільшує комфорт, і просто покращує людині самопочуття.

Що має включати в себе щоденний догляд?

 • використання спеціальної косметики для миття та догляду за ділянками шкіри, схильними до подразнень;
 • профілактичне лікування.

Існують повні лінії миючих засобів та засобів догляду за шкірою, призначені для людей із сечовою інконтиненцією, які можна знайти у хороших аптеках та медичних магазинах. Найкращий захист досягається використанням косметики з однієї продуктової лінії, наприклад, лінії Seni Care – косметичні засоби цієї лінії доповнюють вплив на шкіру один одного. При використанні косметики різних виробників взаємодія інгредієнтів може призвести до подразнень шкіри.

Що важливо пам’ятати?

 • Шкіра осіб, які користуються підгузниками, є особливо чутливою, і постійний вплив подразнюючих факторів ще більше погіршує її стан.
 • Для того щоб уникнути подальшого негативного впливу на шкіру, важливо помірно використовувати засоби догляду.
 • Особиста гігієна має проводитися хоча б один раз на день, і шкіра під підгузником має бути захищена кожного разу під час зміни підгузника.
 • Кожен процес треба виконувати обережно та турботливо, щоб не подразнити шкіру.
 • Варто насправді подумати про використання ніжних і м’яких рушників і рукавичок для миття.

Більше інформації про догляд за шкірою у розділі Догляд за шкірою.

8. Наскільки часто треба міняти підгузник?

Підгузник треба міняти так часто, як у цьому виникає потреба. Якщо підгузник є повним настільки, що подальше його використання неможливе, це означає, що його треба замінити.

Для того, щоб зайвий раз не подразнювати шкіру, рекомендується змінювати підгузник після кожного стулу. У інших випадках індикатор наповненості, який синіє після контакту із рідиною, поінформує Вас про те, що підгузник повний.

ПРИМІТКА: Необхідно перевіряти ступінь наповненості підгузника, оскільки тривале знаходження в ньому рідини може призвести до формування комків у поглинаючому шарі. Це може викликати подразнення шкіри та робить некомфортним використання підгузника.

9. Чи користуватись підгузниками безпечно?

Використання поглинаючих виробів Seni є безпечним.

Що робить користування виробамми Seni безпечним?

 • Seni не використовує латексу при виробництві підгузників, і це знижує ризик алергічних реакцій;
 • Матеріали, які використовуються для виробництва поглинаючих виробів Seni, беруться із надійних джерел і ретельно тестуються на предмет безпеки;
 • На наших виробництвах впроваджені стандарти якості ISO, що підтверджено відповідними сертифікатами;
 • Всі вироби відповідають жорстким вимогам безпеки, встановленим Європейським Союзом, що підтверджується наявністю знаку CE на упаковках нашої продукції.

10. Що мається на увазі під активацією підгузника?

Дуже важливо старанно активувати підгузник перед тим, як одягнути його. Активація – це підготовка підгузника до використання. Активація розпушує поглинаючий наповнювач, який спочатку є спресованим, і піднімає бокові бортики, що запобігає боковим протіканням.

11. Як уникнути протікань підгузника?

Протікання підгузника найчастіше пов’язані із неправильним вибором ї продукту за ступенем інконтиненції, або з неправильним вибором розміру.

Щоб уникнути протікань і забезпечити максимальний комфорт користувачу, виконуйте ці правила:

 • підгузник має добре прилягати – переконайтеся, що Ви використовуєте правильний розмір;
 • поглинання підгузника має бути адекватним ступеню нетримання сечі;
 • активуйте підгузник перед використанням;
 • переконайтеся, що бокові бортики добре прилягають до тіла і вони не перекручені;
 • Необхідно міняти підгузники так часто, як це необхідно, щоб уникати їх переповнення.

Якщо ці правила виконуються, ризик протікань мінімізовано. Для більшого захисту ліжка вночі можна використовувати м’які одноразові пелюшки.