women women
men men
opiekun opiekun
Seni

Seni - це бренд, якому довіряють мільйони людей по всьому світу.

Він супроводжує людей, які мають інконтиненцію, та опікунів за хронічно хворими та неповносправними людьми, забезпечуючи їх поглинаючими виробами найвищої якості та косметикою для вирішення проблем зі шкірою.

Ми ведемо регіональні та міжнародні проекти, основною метою яких є освіта людей на тему інконтиненції, так само як і надання можливості жити активним життям людям неповносправним та з обмеженими можливостями. Ми пишаємося тим, що вдосконалюємо якість догляду.
Різні ділянки нашого тіла потребують правильного догляду та захисту. Широкий діапазон спеціалізованої косметики по догляду за шкірою Seni Care ніжно очищує шкіру, регенерує та ефективно захищає її.

Як одягати вироби seni?

Діагностика

Якщо Ви не можете визначити, який поглинаючий виріб є кращим для Вас, внесіть в свій запис дані про Ваш фізичний стан та ступінь інконтиненції за допомогою інструменту, який називається Діагностика.

Давши відповідь на 3 прості питання, Ви отримаєте персональну рекомендацію щодо виробів, які відповідають Вашим потребам.

Діагностика

Догляд

Коли захворіває родич, народжується неповносправна чи хвора дитина, або ж старішають батьки виникає необхідність їх догляду. Не має значення, чи людина, яка потребує догляду, хвора, чи недієздатна, чи похилого віку, і є доглядальник одним з батьків, іншим родичем чи професійним опікуном, ця ситуація важка для всієї родини. Ми рекомендуємо Вам більше дізнатись про опікунство і сучасні рішення для сечової інконтиненції та догляду за шкірою.

Ми рекомендуємо Вам дізнатись більше про опікунство та сучасні рішення для сечової інконтиненції і догляду за шкірою.

більше

Для професіоналів

Спеціалісти часто є одним із найбільш важливих джерел сили та мотивації для боротьби з хворобою у людей з обмеженими можливостями.

Дорогі Професіонали, ми хочемо допомогти Вам у Вашій роботі з людьми, які мають інконтиненцію. Саме тому ми пропонуємо Вам всебічну інформаційну базу, широкий діапазон поглинаючих виробів та спеціальної косметики по догляду за шкірою, а також допомогу у вдосконаленні Ваших професійних навичок.

більше