Seni Lady та гігієнічні прокладки

Деякі жінки не знають з чого почати, коли з’ясовують, що в них інконтиненція. Хтось із них намагається приховати свою проблему або впоратися з нею домашніми методами. Вони пробують захистити свою білизну, використовуючи розпушену целлюлозу, вату або традиційні, товсті гігієнічні прокладки. Це рішення не є ефективним через те, що є багато проблем, які треба розв’язати неприємний запах, протікання, необіхдність часто міняти прокладку і постійне відчуття вологи.

Також є жінки, які вирішують звернутися до лікаря, спитати поради у фармацевта або в подруги і приходять до іншого рішення – використовувати урологічні прокладки, які забезпечують комфорт протягом дня і є насправді непомітними.

Чому Seni Lady?

У чому різниця між цими рішеннями, і чому використання урологічних прокладок є більш ефективним для інконтиненції? Кров і сеча мають різну консистенцію, а отже і поглинаючі вироби мають відрізнятися.

Зверніть увагу, чим відрізняються звичайні гігієнічні прокладки і урологічні прокладки Seni Lady:
Параметр
Традиційні прокладки, які використовуються при НС:
Урологічні прокладки Seni Lady:
запах Не захищають від неприємного запаху. Мають спеціальну властивість Odour Stop, яка попереджує розвиток неприємного запаху.
свіжість Вимагають частої зміни через низьку поглинаючу здатність. Високе поглинання – до 4х разів вище за звичайні прокладки, допомагають зберігати свіжість годинами.
пристосування до тіла після намокання Абсорбуючий шар може збиватися в комки і прокладка може деформуватися. Aнатомічна форма пристосовується до тіла і добре прилягає навіть коли намокає абсорбуючий шар.
швидкість та ефективність поглинання/ відчуття сухості Початкове поглинання швидке, але рідина під тиском повертається на поверхню. Поглинання відбувається лише в тих місцях, у яких сеча потрапила на прокладку. Поверхня може ставати мокрою і бути неприємною на дотик. Волога проникає через поверхню прокладки і потрапляє у поглинаючий шар завдяки прослойці із нетканого матеріалу EDS. Поглинання швидке і волога не повертається під тиском, так що поверхневий шар прокладки залишається сухим.
безпека шкіри Вищий ризик подразнень через постійну дію вологи. Повітрепроникний нижній шар дає можливість шкірі дихати, що знижує ризик подразнень шкіри. Мають властивість Latex free, яка мінімізує ризик алергічних реакцій.
додатковий захист Гідрофобні бортики захищають від бічних протікань. Широка клейка смужка забезпечує надійне кріплення на білизні. Тиснення всередині абсорбуючого шару покращують поглинання.

Якщо Ви потребуєте надійного непомітного захисту для того, щоб відчувати сухість і свіжість кожен день обирайте Seni Lady.