ІНДИКАТОР ВОЛОГИ

Індикатор вологи – це просте, однак дуже ефективне рішення, яке застосовується у виробах для середньої та важкої інконтиненції. Завдяки ньому Ви можете контролювати, чи треба вже міняти виріб, чи ще ні. Він особливо важливий для опікунів, які доглядають за людьми з інконтиненцією – вони можуть перевірити, чи слід вже міняти підгузок, навіть не розкриваючи його.

Як виглядає індикатор

Індикатор вологи можна побачити на зовнішньому покритті виробу вздовж поглинаючого шару. У різних видах продукції Seni він може бути двох видів:

Деякі продукти мають обидва індикатори.

Як працює індикатор

При контакті з вологою всередині виробу індикатор змінюється – друковані знаки розпливаються, а жовті смужки міняють свій колір на синьо-зелений. Розпливання / зміна кольору індикатора на 50-80% довжини свідчить про те, що виріб необхідно замінити на новий. Обидва види індикаторів нанесені із внутрішнього боку виробу, а отже не можуть забруднити одяг чи постільну білизну.

Додаткова функція текстового індикатора

Індикатор у формі комбінації літер і цифр виконує ще одну функцію. Він не тільки показує, коли необхідно замінити виріб, але також несе інформацію про нього. Ви можете там знайти повну назву виробу, розмір, дату та час виробництва. Ці дані є важливою, якщо Ви хочете звернутися до виробника щодо продукції.