Бренд Seni

Вироби Seni є доступними у більш ніж 50 країнах світу. Ми пропонуємо продукцію преміум якості, але нашою метою є також полегшити життя людей, потребуючих догляду, та їх опікунів. У деяких країнах ми беремося за ініціативи з метою підвищення якості життя наших клієнтів, а також надання знань суспільству про інконтиненцію та інші питання пов’язані із здоров’ям.

Нижче Ви знайдете трохи інформації про нашу діяльність:

Міжнародна конференція із довготривалої опіки

З 1998 року ми організуємо Міжнародну конференцію з довготривалої опіки у Торуні – регулярні зустрічі збирають провідних фахівців у галузі довготермінової опіки, які працюють із хронічно хворими, неповносправними та літніми людьми. Це єдина наукова подія у Польщі, яка присвячена довготерміновій опіці, та щорічно збирає більше тисячі учасників з усієї Європи. Ці люди є провідними фахівцями у своїх сферах діяльності, які прикладають багато зусиль, щоб суспільство та уряд взнали, наскільки важливим у світі є розвиток довготривалої опіки, особливо коли ми стикаємося із явищем старіння суспільства. Завдяки цим людям більше говорять про надання професійного догляду тим, хто цього потребує. Участі у цьому зібранні професіоналів складається з обміну досвідом, обговорення моделі довготермінової опіки і стандартів надання послуг у багатьох країнах Європи. Можна наслідувати приклади та використовувати рішення, які дають позитивний ефект в установах по всій Європі. Конференція проходить кожного вересня.

Людей, які цікавляться участю в конференції, ми запрошуємо на вебсайт:

Конференція SENI Cup (Міжнародний футбольний турнір для людей із неповносправністю)

Це екстраординарна спортивна подія, яка проводиться для психічно неповносправних людей, що проживають у домах-інтернатах. Участь у турнірі та успіх на футбольному полі, поза реабілітацією, збільшує почуття власної гідності учасників і допомагає їм повірити у власний потенціал. Для них це є яскравою подією серед щоденної рутини, тому що крім змагань учасники беруть участь і в суміжних подіях – вечорах талантів або дискотеках. Вони мають можливість подружитися з людьми, які мають такі ж самі хвороби, тобто з тими, хто може насправді їх зрозуміти. Більше того, турнір SENI Cup допомагає зруйнувати бар’єри, які існують у багатьох соціальних групах:

  • мовний бар’єр – оскільки у турнірі беруть участь команди з різних країн;
  • статевий бар’єр – оскільки в іграх беруть участь люди обох статей;
  • віковий бар’єр – тому що на полі немає вікових бар’єрів;
  • бар’єр неповносправності – кожен з учасників має різні хвороби, але незважаючи на цей факт, вони доводять, що неповносправність не заважає їм займатися улюбленою справою має значення лише їх бажання це робити.

Більше інформації про SENI Cup можна знайти тут  www.senicup.pl