Міжнародна конференція з довготривалого догляду

З 1998 року ми організовуємо Міжнародну конференцію з довготривалого догляду  у Торуні. Регулярні зустрічі збирають провідних фахівців у галузі довготривалої опіки, які працюють із хронічно хворими, неповносправними та літніми людьми.

Це єдина наукова подія у Польщі, яка присвячена довготривалому догляду, та щорічно збирає більше тисячі учасників з усієї Європи. Вони є провідними фахівцями у своїх сферах діяльності, які прикладають багато зусиль, щоб суспільство та уряд взнали, наскільки важливим у світі є розвиток довготривалої опіки, особливо зараз, коли ми стикаємося із явищем старіння суспільства. Завдяки цим людям більше говорять про надання професійного догляду тим, хто цього потребує. На цих зібраннях професіоналів відбувається обмін досвідом, обговорення моделі довготермінової опіки і стандартів надання послуг у багатьох країнах Європи, що дає можливість наслідувати приклади та використовувати рішення, які дають позитивний ефект в установах по всій Європі. Конференція відбувається кожного вересня.

Основні партнери події: Польське товариство геронтології, Польське товариство довготривалого догляду, Європейська асоціація директорів та постачальників послуг довготривалої опіки для осіб літньої віку (E.D.E.).

Людей, які цікавляться участю в конференції, ми запрошуємо на вебсайт: Конференція