Хто обирає Seni Care?

Чутлива шкіра, особливо шкіра людей літнього віку, які користуються поглинаючими виробами для сечової/калової інконтиненції, потребує правильного догляду. Необхідно приділяти особливу увагу частинам тіла, які постійно перебувають під впливом подразників, таких як сеча, кал та піт. Спеціальний догляд необхідно також здійснювати над ділянками, які схильні до утворення мозолів та пересихання – ліктями, колінами і п'ятами.

Здійснюючи догляд за шкірою, слід прагнути обмежити вплив на шкіру подразнюючих факторів. Краще користуватися косметикою однієї лінії, а також використовувати таку, яка має нейтральний до шкіри рівень pH.

Чому спеціалісти використовують засоби догляду за шкірою Seni Care?

Делікатне очищення:
Регенерація та активізація:
Ефективний захист:

Inni czytali również

Опрілості та пролежні

Опрілості та пролежні

Постійний контакт із сечею, висока температура всередині підгузка і перебування в одній позі довгий час може швидко призвести до подразнення шкіри.

більше
Піклуйтеся про себе

Піклуйтеся про себе

Коли Ваша близька людина – Ваша дитина, хтось із батьків або інший родич – захворіває, у житті людей, які залучені у догляд за цією особою, відбувається багато змін.

більше

Find out more about Seni products

Широкий вибір поглинаючих виробів для осіб, що потребують надійного захисту.

Дивитися продукцію

Оберіть продукт

Правильно підібраний продукт означає комфорт пацієнта та менший ризик виникнення пролежнів, і водночас менше роботи для опікуна. Оберіть продукт із нашою допомогою.

Оберіть продукт

Оберіть розмір

Дуже важливо підібрати продукт правильно. Від цього залежить комфорт особи, яка його використовуватиме. Для цього ми створили інструмент, який називається 'Діагностика'

Оберіть розмір