Для активних чоловіків

Більшість чоловіків, які люблять активно проводити свій час, не знають, з чого почати, коли з’ясовують, що в них сечова інконтиненція. Найчастіше вони приховують свою проблему і неохоче звертаються за порадою до лікаря та діляться із своїм партнером. Чоловіки соромляться свого стану та ізолюються від своїх друзів та родини.

Так не повинно бути. Перший крок, який треба зробити, щоб впоратися з цією проблемою, це подолати сором і ніяковість. Це допоможе прийняти рішення про візит до лікаря і початок користування поглинаючими виробами, які захищатимуть білизну. Це делікатна тема, яка стосується інтимної сфери, яка все ще залишається табу. Якщо у Вас є сечова інконтиненція, не бійтеся порадитися з Вашим лікарем або фармацевтом.

Спробуйте скористатися урологічними прокладками Seni Man та одноразовими трусиками Seni Active, розробленими для фізично активних чоловіків.

Урологічні прокладки Seni Man створені для чоловіків, які потребують безпеки та комфорту, однак для них також важливо, щоб ці вироби були непомітними. Урологічні прокладки зроблені із матеріалу найвищої якості, мають анатомічну форму, і забезпечують свободу рухів.

Еластичні одноразові трусики Seni Active – це чудове рішення для активних людей, які цінують впевненість і безпеку. Завдяки Premium якості вони забезпечують комфорт та надійний захист. Їх легко одягати і знімати – просто як звичайну білизну.