05.06.2020

Практичні поради

Найкращий спосіб впоратися з проблемою інконтиненції – це діяти крок за кроком. Деякі дії, про які б Ви ніколи не подумали, можуть реально допомогти впоратися із проблемою і активним людям, і тим, хто прикутий до ліжка. Позитивне ставлення та бажання впровадити позитивні зміни у Ваше життя є надзвичайно важливим.

З чого я можу почати?

Приймайте достатню кількість рідини

Організму потрібна певна добова кількість рідини для того, щоб функціонувати належним чином – важливо не забувати про це, навіть маючи інконтиненцію. Залежно від віку, статі, температури довкілля або інтенсивності щоденних дій, необхідна кількість рідини змінюється, проте, організм може проявити свою потребу у гідратації. Краще реагувати на знаки, яке Ваше тіло дає Вам, і пам’ятати про деякі важливі речі.

Пам’ятайте:

Примітка: деякі з трав’яних чаїв, зокрема чай з кропиви, мають сечогінний ефект. Деякі з фруктів, наприклад, кавун або вишні, також мають таку дію.

Обмеження кількості рідини для того, щоб зменшити інконтиненцію, є насправді ненайкращим рішенням. Забудьте про це. Обмеження пиття зменшить сечовиділення, але також зменшить обсяг сечового міхура, що може призвести до поліурії (зростання кількості позивів до сечовиділення). Це означає, що Ви частіше будете відчувати позиви до сечовиділення, навіть коли сечовий міхур не повний.

Вживання недостатньої кількості рідини може призвести до дегідратації, що є по-справжньому небезпечним для немовлят і для літніх людей.

Початкові симптоми зневоднення:

Подальші симптоми прогресуючого зневоднення включають в себе поступову втрату енергії та погіршення психомоторного стану. Прогресуюче зневоднення становить серйозну загрозу для здоров’я.

Дотримуйтесь здорової дієти і слідкуйте за регулярністю виділень

Дотримання здорової дієти, яка дає організму необхідні поживні речовини, забезпечує хороше самопочуття та допомагає уникнути проблем з травленням. Часті закрепи, спричинені поганою дієтою, розширюють кінець травного тракту. Це може призвести до тиску на сечовий міхур і подразнювати його, що обмежує його місткість. Більше того, тиск, який здійснюється на уретру, може ускладнити вивільнення сечі, а це призведе до збільшення інконтиненції.

Кілька правил здорового харчування, які допоможуть Вам уникнути проблем із травленням:

Стежте за своєю вагою

Зайва вага є однією з причин сечової інконтиненції. Надлишковий жир у зоні живота робить слабшими м’язи тазового дна, і тисне на внутрішні органи, і на сечовий міхур включно. Краще втратити кілька своїх зайвих кілограмів.

Втрата ваги це завдання складне, але можливе. Найбільш здоровий спосіб втратити вагу - робити це поступово, дотримуючись здорової дієти та виконуючи регулярні вправи. Люди, які не можуть робити вправи, можуть спробувати інші види фізичної активності, наприклад, прогулянки, які також позитивно впливають на настрій.

Організуйте навколишній простір

Забезпечення легкого доступу до туалету – один з найкритичніших чинників, які впливають на самопочуття людей з інконтиненцією. Організація навколишнього простору дісно важлива для людей з обмеженою мобільністю. Знання про те, що дістатися до туалету можна легко і просто, робить його відвідування менш стресовим, і в подальшому може зменшити кількість епізодів неконтрольованого сечовиділення.

Що може допомогти?

Проводьте профілактичне лікування

Невеликі зусилля, яких вимагає профілактичне лікування, можуть вберегти Вас від сильного болю та проблем з інфекціями сечовивідних шляхів, або пошкодженнями шкіри, які можуть розвинутися у пролежні. Люди, прикуті до ліжка, мають менший імунітет до інфекцій і, більше того, шкіра людей з інконтиненцією піддається впливу вологи від подразнюючої сечі. Дуже важливо приділяти особливу увагу гігієні.

Пам’ятайте:

Ви можете прочитати більше про правильну гігієну людей з інконтиненцією тут.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОДУКЦІЮ SENI

Широкий вибір поглинаючих виробів для осіб, що потребують надійного захисту.

Дивитися продукцію

Оберіть продукт

Правильно підібраний продукт означає комфорт пацієнта та менший ризик виникнення пролежнів, і водночас менше роботи для опікуна. Оберіть продукт із нашою допомогою.

Оберіть продукт

Оберіть розмір

Дуже важливо підібрати продукт правильно. Від цього залежить комфорт особи, яка його використовуватиме. Для цього ми створили інструмент, який називається 'Діагностика'

Оберіть розмір