05.06.2020

Причини НС у чоловіків

Найпоширенішими причинами сечової інконтиненції у чоловіків є:

Стежте за собою!

Оскільки є багато факторів, від яких залежить правильне функціонування сечовивідної системи, дисфункція одного з елементів може вплинути на функціонування інших. Якщо інконтиненція спричинена ослабленням м'язів тазового дна, Ви можете вилікувати себе, виконуючи прості вправи, відомі також як вправи Кегеля.

Спеціально для Вас ми підготували комплекс простих вправ, які можна виконувати вдома, на роботі або просто де б Ви не були. Натисність тут щоб побачити їх. Таке лікування дає позитивні результати у найкоротший час.

Зверніться до лікаря!

Значна кількість чоловіків мають досвід легкої інконтиненції. Якщо Ви ігноруєте проблему, ситуація може погіршуватись. Ми не радимо Вам намагатися впоратись із Вашою проблемою домашніми методами.

Якщо у Вас сечова інконтиненція, не соромтеся – проконсультуйтеся з лікарем, що є причиною Вашої проблеми, для того, щоб вилікувати її. Чоловіки на п’ятому десятку життя переживають безсимптомне збільшення простати, і нетримання сечі може бути єдиним симптомом, який дає можливість припустити наявність змін у нижніх сечовивідних шляхах. Фармакологічне лікування часто приносить позитивні результати, однак часом необхідно вдатися до хірургії.

Взнайте, як підготуватися до відвідин лікаря, і чому краще використовувати урологічні прокладки Seni Man для захисту своєї білизни. Ви також можете почитати про андропаузу та збільшення простати, які є найчастішими причинами нетримання сечі у чоловіків.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Проблеми з простатою

Проблеми з простатою

Найпоширеніша причина нетримання сечі у чоловіків це збільшення простати – а саме збільшення передміхурової залози.

Більше

Для активних чоловіків

Більшість чоловіків, які люблять активно проводити свій час, не знають, з чого почати, коли з’ясовують, що в них сечова інконтиненція.

Більше

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОДУКЦІЮ SENI

Широкий вибір поглинаючих виробів для осіб, що потребують надійного захисту.

Дивитися продукцію

Оберіть продукт

Правильно підібраний продукт означає комфорт пацієнта та менший ризик виникнення пролежнів, і водночас менше роботи для опікуна. Оберіть продукт із нашою допомогою.

Оберіть продукт

Оберіть розмір

Дуже важливо підібрати продукт правильно. Від цього залежить комфорт особи, яка його використовуватиме. Для цього ми створили інструмент, який називається 'Діагностика'

Оберіть розмір