Причини НС у жінок

Найбільш поширеними причинами сечової інконтиненціями є:

Стежте за собою!

Оскільки є багато факторів, від яких залежить правильне функціонування сечовивідної системи, дисфункція одного з елементів може вплинути на функціонування інших. Якщо інконтиненція спричинена ослабленням м'язів тазового дна, Ви можете вилікувати себе, виконуючи прості вправи, відомі як вправи Кегеля.


Таке лікування дає позитивні результати у найкоротший час. Спеціально для Вас ми підготували комплекс простих вправ, які можна виконувати вдома, на роботі або просто де б Ви не були. Натисність тут щоб побачити їх.

Зверніться до лікаря!

Значна кількість жінок мають досвід легкої інконтиненції. Ігнорування проблеми може тільки погіршити ситуацію. Якщо у Вас сечова інконтиненція, не марнуйте свого часу – зверніться до лікаря для того, щоб з'ясувати причину Вашої проблеми, і те, як вона може бути вилікувана.

Ми не радимо Вам намагатися впоратись із Вашою проблемою домашніми методами. Як правило, фармакологічне лікування є успішним, але часом необхідно вдатися до хірургії. Взнайте, як підготуватися до відвідин лікаря, і чому краще використовувати урологічні прокладки Seni Lady для захисту своєї білизни, на противагу звичайним гігієнічним прокладкам.