Найбільш поширені запитання

1. Як підібрати правильний виріб для інконтиненції?

Крок 1

Визначте ступінь інконтиненції людини, про яку йдеться. Залежно від ступеня інконтиненції, частоті випадків нетримання сечі і мобільності даної людини можна підібрати відповідні прокладки, вкладки або підгузки.

Крок 2

Оберіть тип поглинання виробу, який Ви будете використовувати.

Крок 3

Встановіть розмір виробу, який забезпечить оптимальне прилягання до тіла. Для того, щоб полегшити підбір правильного виробу, ми розробили спеціальну анкету. Використовуючи цю анкету, Ви зможете підбрати правильний виріб для кожного випадку інконтиненції і визначити потрібний розмір.

2. Класичні підгузки або анатомічні вкладки – що обрати?

Залежно від індивідуальних потреб та вподобань, існують три системи підгузників на вибір:

Відкрита система – анатомічні вкладки без крил навколо стегон;

Напіввідкрита система – підгузки з еластичним поясом на стегнах;

Закрита система – класичні підгузки з крилами або еластичні одноразові трусики. Мобільні люди, які частово можуть контролювати виділення сечі, звичайно, почуватимуть себе більш комфортно у анатомічних вкладках із фіксуючими сітчастими трусиками, або у підгузках із еластичним поясом на стегнах, який можна розстібнути і легко зняти. Такі люди також часто обирають наші поглинаючі одноразові трусики, які нагадують звичайну білизну і є дійсно зручними та простими у використанні.

Для людей, які прикуті до ліжка, або для осіб з обмеженою мобільністю ми рекомендуємо підгузки закритої системи, які забезпечують оптимальний захист при середній та важкій інконтиненції. Підгузки кожної із цих систем надають чудовий захист від нетримання; проте необхідно обрати правильний розмір і ступінь поглинання, а також правильно активувати виріб перед використанням.

3. Чи відрізняються вироби для інконтиненції для чоловіків та жінок?

Залежно від типу необхідного захисту, ми класифікуємо вироби, які розроблені окремо для чоловіків, для жінок, і ті, які є універсальними. У випадку легкої інконтиненції поділ виробів на прокладки для чоловіків і для жінок відбувається через їх анатомічні відмінності. З діапазону виробів Seni для жінок ми пропонуємо Seni Lady, урологічні прокладки, які також можуть використовуватися чоловіками, і діапазон прокладок Seni Man, які розроблені саме для чоловіків. Весь діапазон виробів для середньої та важкої інконтиненції – класичні підгузки, анатомічні вкладки, поглинаючі одноразові трусики – розроблені спільно для чоловіків і жінок.

4. Яка різниця між урологічною прокладкою та звичайною гігієнічною прокладкою?

Часто трапляється так, що звичайні гігієнічні прокладки використовуються для захисту білизни від легкої інконтиненції. Це рішення є неефективним. Урологічні прокладки і гігієнічні прокладки виглядають однаково, однак їх дизайн і конструкція відрізняються, оскільки вони мають різне призначення. Натисніть тут для більшої інформації.

5. Чому краще використовувати повітропроникні вироби?

Наша потребує постійного доступу повітря, оскільки вона повинна «дихати», щоб постійно перебувати у хорошій формі. Якщо зовнішній шар підгузка зроблений тільки з ізолюючої плівки, така плівка блокує циркуляцію повітря і шкіра починає пітніти. У разі тривалого перебування у підгузку це може призводити до опрілостей. Шкіра ж з опрілостями більш схильна до появи пролежней.

Дихаючі вироби мінімізують ризик опрілостей та пролежней завдяки спеціальній структурі зовнішнього шару. У виробах PREMIUM якості, наприклад, Super Seni, Seni Active, Seni Optima, Seni Lady and Seni Man, весь зовнішній шар зроблений із паропроникного матеріалу. Цей матеріал має певні бар’єрні властивості плівки, але у його структурі є мікропори, досить маленькі, щоб утримувати вологу всередині, і досить великі, щоб дозволяти випаруватися поту. Завдяки цій особливості циркуляція повітря не порушується і шкіра дихає.

Використання нижнього шару, зробленого не з плівки, а з іншого матеріалу, не впливає ні на поглинаючу здатність підгузка, ані на час поглинання, проте покращує комфорт використання – дихаючі підгузки не шелестять – вони більш непомітні і приємні на дотик.

Повітропроникність у класичних підгузках може також додатково забезпечуватися спеціальними боковими крилами з нетканого матеріалу. Нетканий матеріал робить можливою вільну циркуляцію повітря у зоні стегон.

6. Чи товщина підгузків впливає на їх поглинаючу здатність?

Уявлення про те, що товщий підгузок є більш поглинаючим, оманливе. Поглинаючий шар у тонших підгузках спресований, і це покращує комфорт використання (продукт є більш непомітним), але ще важливіше те, що це покращує розподіл сечі всередині підгузка.

Що визначає ступінь поглинання?

Підсумовуючи – поєднання целюлозної пульпи і правильної кількості суперабсорбенту визначає кінцеву поглинальну спроможність підгузка. Висновок: поглинаюча здатність підгузка не залежить прямо від товщини поглинаючого шару.


7. Як доглядати за шкірою людини, яка користується підгузком?

Шкіра людини, яка користується підгузком, потребує спеціального захисту. Правильна гігієна не лише допомагає уникнути небажаних станів шкіри, але і збільшує комфорт, і просто покращує людині самопочуття.

Що має включати в себе щоденний догляд?

Існують повні лінії миючих засобів та засобів догляду за шкірою, призначені для людей із сечовою інконтиненцією, які можна знайти у хороших аптеках та медичних магазинах. Найкращий захист досягається використанням косметики з однієї продуктової лінії, наприклад, лінії Seni Care – косметичні засоби цієї лінії доповнюють вплив на шкіру один одного. При використанні косметики різних виробників взаємодія інгредієнтів може призвести до подразнень шкіри.

Що важливо пам’ятати?

Більше інформації про догляд за шкірою у розділі Догляд за шкірою.

8. Наскільки часто треба міняти підгузок?

Підгузок треба міняти так часто, як у цьому виникає потреба. Якщо підгузок є повним настільки, що подальше його використання неможливе, це означає, що його треба замінити.

Для того, щоб зайвий раз не подразнювати шкіру, рекомендується змінювати підгузник після кожного стулу. У інших випадках індикатор наповненості, який синіє після контакту із рідиною, поінформує Вас про те, що підгузок повний.

ПРИМІТКА: Необхідно перевіряти ступінь наповненості підгузка, оскільки тривале знаходження в ньому рідини може призвести до формування комків у поглинаючому шарі. Це може викликати подразнення шкіри та робить некомфортним використання підгузка.

9. Чи користуватись підгузками безпечно?

Використання поглинаючих виробів Seni є безпечним.

Що робить користування виробамми Seni безпечним?

10. Що мається на увазі під активацією підгузка?

Дуже важливо старанно активувати підгузок перед тим, як одягнути його. Активація – це підготовка підгузка до використання. Активація розпушує поглинаючий наповнювач, який спочатку є спресованим, і піднімає бокові бортики, що запобігає боковим протіканням.

11. Як уникнути протікань підгузка?

Протікання підгузка найчастіше пов’язані із неправильним вибором ї продукту за ступенем інконтиненції, або з неправильним вибором розміру.

Щоб уникнути протікань і забезпечити максимальний комфорт користувачу, виконуйте ці правила:

Якщо ці правила виконуються, ризик протікань мінімізовано. Для більшого захисту ліжка вночі можна використовувати м’які одноразові пелюшки.