Напередодні Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА в Україні відбудеться XIІI Міжнародний футбольний турнір Seni Cup 2018

повернутися до переліку подій
м.Київ, спортивна база «Святошин», Житомирське шосе, 19 км
od 24-05-2018 do 25-05-2018
24 травня, 13:00 – 18:00; 25 травня 13:00 – 18:00
Напередодні Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА в Україні відбудеться XIІI Міжнародний футбольний турнір Seni Cup 2018
24 Травень

У Києві відбудеться XIІI Міжнародний футбольний турнір для людей з особливими потребами Seni Cup 2018

24 травня у Києві на спортивній базі «Святошин» о 13:00 відбудеться старт турніру Міжнародної Футбольної Ліги серед вихованців психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів Seni Cup 2018. 12 команд з різних регіонів поборються за право представляти Україну на міжнародному фінальному матчі Seni Cup у Польщі. Футбольні матчі відбуватимуться протягом двох днів – 24 та 25 травня за усіма правилами FIFA з суддівською командою від Федерації футболу м. Києва.

Символічно, що національний відбір турніру Seni Cup пройде 24-25 травня, напередодні Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018, який відбудеться 26 травня.  Турнір Seni Cup є абсолютним відображенням всесвітньої комунікаційної компанії від УЄФА – #EqualGame. Ініціатива #EqualGame спрямована на пропаганду інклюзивності та доступності футболу незалежно від статі, віку, фізичних і розумових особливостей. Існування футбольних команд ліги Seni Cup несе в світ ідею #EqualGame і мотивацію на спортивні досягнення.

«Вже 13 рік поспіль футбольні команди психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів змагаються за право представляти Україну на міжнародному фіналі у Польщі. Ми неймовірно пишаємося, що кожного року команди показують високий рівень підготовки.  У лізі Seni Cup кожен учасник є вже автоматично переможцем. Кожного разу наші футболісти перемагають себе та героїчно проходять крізь усі перепони. Футбольні змагання Seni Cup – це унікальна нагода донести до суспільства меседж, що фізичні або розумові особливості не є перепоною для розвитку та особистих досягнень. Ми пишаємося усіма командами та з нетерпінням чекаємо оголошення переможців!» – прокоментував турнір генеральний директор компанії «Белла-Трейд», що організувала турнір Seni Cup 2018, Міхал Вишневські.

Зі святом спорту учасників та гостей турніру привітає народна артистка України Наталія Бучинська. Гарний настрій та позитивну енергію подарують актори студії Квартал 95.  

Нагадаємо, минулорічним переможцем стала команда зі Смілянського дитячого будинку-інтернату з Черкаської області. Друге місце посіла команда Зяньковецького психоневрологічного інтернату з Хмельницької області. Третє місце зайняла збірна Стрижавського дитячого будинку-інтернату з Вінницької області.

Місія турніру – допомогти подолати дискримінацію, соціально адаптуватися та стати повноцінними членами суспільства особливо незахищеним верствам населення, людям з обмеженими розумовими і фізичними можливостями.

Турнір Seni Cup заснований у 2000 році в Польщі. У 2003 році ініціатором проведення турніру в Україні стала компанія «Белла-Трейд» – офіційний імпортер продукції ТМ Seni в Україні. Футбольні змагання відбуваються в Польщі, Угорщині, Чехії, Словаччині, Німеччині, Росії, Латвії, Литві, Білорусі та Україні.

Турнір проходить за підтримки Міністерства соціальної політики України, Посольства Республіки Польща в Україні, Федерації футболу України, Федерації футболу м. Києва та компанії TZMO SA.

Офіційний партнер турніру – компанія Пластікс-Україна, дистриб’ютор полімерних матеріалів від європейських виробників.

Багаторічні партнери турніру: McDonald's, ТМ «Моршинська», Страхова група PZU Україна.