Два дитячі будинки-інтернати представлять Україну на міжнародному турнірі Seni Cup 2018 у Польщі

повернутися до переліку подій
м. Київ, спортивна база «Святошин», Житомирське шосе, 19 км
od 24-05-2018 do 25-05-2018
Два дитячі будинки-інтернати представлять Україну на міжнародному турнірі Seni Cup 2018 у Польщі
24 Травень

Два дитячі будинки-інтернати представлять Україну на міжнародному турнірі Seni Cup 2018 у Польщі

24-25 травня в Києві відбувся турнір Міжнародної Футбольної Ліги серед вихованців психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів Seni Cup 2018. В цьому році 12 футбольних команд з 10 областей України приїхали для того, щоб позмагатися за національну першість. Футбольний турнір Seni Cup проходить за всіма офіційними правилами FIFA з суддівською командою від Федерації футболу м. Києва.

У захопливій боротьбі за можливість представляти Україну на міжнародному фіналі у Польщі перше місце посіла команда Стрижавського дитячого будинку-інтернату з Вінницької області. Друге місце отримали футболісти Шевченківського дитячого будинку-інтернату з Харківської області. Почесне третє місце посіла збірна Тетерівського дитячого будинку-інтернату з Житомирської області.

У цьогорічному турнірі команди, що посіли перше та третє місце, представлять Україну на міжнародному фіналі Seni Cup у Польщі. В місті Торунь у липні зустрінуться збірні більше ніж з 10 європейських країн, які поборються за звання чемпіона турніру.

 «Турнір Seni Cup – це свято для вихованців, яке роблять самі вихованці. Вони цілеспрямовано готуються цілий рік, щоб показати вищий клас на полі, зустрітися із товаришами, набратися досвіду та просто весело провести час. Це свято справді роблять наші футболісти, а ми лише трохи їм допомагаємо – надаємо площу для їхнього захоплення футболом. Вже тринадцятий рік поспіль ми з гордістю бачимо як команди змінюються, стають справжньою родиною та навчаються переживати як перемоги, так і поразки. Цього року ми вирішили подарувати путівки до Польщі не тільки команді, що посіла перше місце, а й третє. Таким чином ми хочемо заохотити вихованців грати ще активніше і показати, що все можливо, навіть, якщо тобі трошки не вистачило до перемоги. Збірним Стрижавського дитячого будинку-інтернату та Тетерівського дитячого будинку-інтернату я бажаю на фіналі у Польщі представити Україну на вищому рівні і отримати насолоду від гри!» – прокоментував турнір генеральний директор компанії «Белла-Трейд», що організувала турнір Seni Cup 2018, Міхал Вишневські.

На урочисте відкриття турніру приїхали привітати учасників та побажати успіху посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, заступниця Начальника Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Олена Фартушна, генеральний директор компанії «Пластікс-Україна» Іренеуш Дерек, виконавчий директор Федерації Футболу м. Києва Дмитро Сологуб, генеральний директор ООО «Белла-Трейд» Міхал Вишневські та інші поважні гості.

Гарний настрій та заряд енергії учасникам подарувала народна артистка України Наталя Бучинська та дитячий танцювальний колектив «Ера». Відкриття турніру завершилося символічним запуском кульок-бажань та ласощами – традиційним святковим тортом Seni Cup, частуванням від McDonalds та «Millennium». Гідробаланс учасників підтримувала природна «Моршинська».

Кожна команда отримала медалі, почесні грамоти та подарунки від партнерів та організаторів турніру. Федерація футболу України подарувала переможцям турніру комплекти форми для фіналу у Польщі, футбольні м’ячі командам та пам’ятні призи усім учасникам. Крім того, страхова група PZU Україна надає страхові полюси командам, які відправляються на міжнародний матч до Польщі. Футбольний клуб «Динамо» подарував командам три комплекти фірмової футбольної форми і сувеніри усім учасникам. На турнірі також було визначено та нагороджено пам’ятними подарунками від компанії «Пластікс-Україна» кращих футболістів турніру у номінаціях: кращий захисник, півзахисник, нападаючий та воротар.

Нагадаємо, що турнір Seni Cup був заснований у 2000 році в Польщі. У 2003 році ініціатором проведення турніру в Україні стала компанія «Белла-Трейд» – офіційний імпортер продукції ТМ Seni в Україні. Футбольні змагання проходять в Німеччині, Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі, Білорусі, Росії, Литві, Латвії, Казахстані, Україні і на непостійній основі в Румунії, Австрії та Монголії.

Щороку турнір проходить за підтримки Міністерства соціальної політики України, Посольства Республіки Польща в Україні, Федерації футболу України, Федерації футболу м. Києва, Асоціації футболу інвалідів України та компанії TZMO SA.